• Maillerinize Hükmedin
    Toplu mail kontrol paneli ile reklam ve kampanya mesajlarınızın kontrolünü ve yönetimini sağlarsınız. Mail Plus sayesinde yapacağınız pazarlama stratejilerinin kontrolü daima sizde olsun. Tek bir komutunuzla maillerinizi yönetin.
  • Spam Derdine Son
    Mail Plus tarafından özel olarak hazırladığımız spam testleri sayesinde doğru hedef kitleye direkt olarak ve daha kısa zamanda ileti yapmanızı yapabilirsiniz. Böylece geçersiz adreslere e posta göndermeyerek tam başarı sağlarsınız.
  • Anlık Raporlama
    Gönderiniz maillerinizle ilgili her türlü teknik bilgi ve web sayfanıza ait detaylı bir istatistiğin mail adresinize rapor olarak gönderilmesidir. Mail Plus’ın sunduğu bu hizmetle istediğiniz anda kampanyanızın veri bilgisine ulaşın.
Fotolife
Foto Life

Fotolife olarak 1 yıldır Mail Plus’tan toplu mail hizmeti alıyoruz. Yoğun rekabet gerektiren fotoğraf sektörümüzde öne çıkabilmek adına kullandığımız toplu mail programından oldukça memnunuz. Hem istediğimiz kitleye rahat ulaşıyor, hem de büyük harcamalar yapmıyoruz. Ayrıca Mail Plus’tan istediğimiz anda teknik destek almamız da, memnun kalmamızdaki en büyük nedenlerden.