• Maillerinize Hükmedin
  Toplu mail kontrol paneli ile reklam ve kampanya mesajlarınızın kontrolünü ve yönetimini sağlarsınız. Mail Plus sayesinde yapacağınız pazarlama stratejilerinin kontrolü daima sizde olsun. Tek bir komutunuzla maillerinizi yönetin.
 • Spam Derdine Son
  Mail Plus tarafından özel olarak hazırladığımız spam testleri sayesinde doğru hedef kitleye direkt olarak ve daha kısa zamanda ileti yapmanızı yapabilirsiniz. Böylece geçersiz adreslere e posta göndermeyerek tam başarı sağlarsınız.
 • Anlık Raporlama
  Gönderiniz maillerinizle ilgili her türlü teknik bilgi ve web sayfanıza ait detaylı bir istatistiğin mail adresinize rapor olarak gönderilmesidir. Mail Plus’ın sunduğu bu hizmetle istediğiniz anda kampanyanızın veri bilgisine ulaşın.

Mail Plus Tanıtsın, Firmanız Kazansın

Mail Plus
İçinde bulunduğumuz teknoloji çağında yeni gelişen marketing yöntemlerinden birisi de toplu mail gönderme sistemidir. En az maliyetle şirketler kendilerini geniş kitlelere duyurmak için bu yolu kullanmaktadır.

Toplu mail, bir firmanın ürettiği ürünü, hizmeti ya da kendisini, e posta yoluyla, ucuz ve kolay yoldan milyonlarca kişiye tek bir anda toplu gönderimle tanıtmasıdır.
Hakkımızda

Mail Plus HakkımızdaToplu mail gönderme alanında sektöre yeni teknolojiler katmak hedefiyle 2012 yılında yola çıkan Mail Plus, toplu mail gönderim firmaları arasında sunduğu hizmetlerle öne çıkmaktadır. İstanbul’da kurulan, hazır e posta adresleri oluşturma ve e-mail programları geliştirme konusunda uzman bir kurum olan Mail Plus, tecrübeli kadrosuyla profesyonel mailing hizmetlerini siz değerli müşterilerimize sunmaktadır.

Mail gönderiminde sektörde lider firma olma hedefiyle yola çıkan Mailplus, bu doğrultuda emin adımlarla ilerlemektedir. Toplu mail sistemi çalışmalarında yenilikler yaratmak için güncel teknolojiyi sonuna kadar kullanan şirketimiz, her hizmetinde siz müşterilerimizin hedef kitlenize direkt ve sorunsuz ulaşmasını sağlamaktadır.

Misyonumuz

Mail Plus MisyonumuzGüvenilirliği ve kalitesi ile örnek alınan,
Son teknolojiyi sürekli takip eden ve etkin kullanan,
Türk markası olarak İstanbul başta olmak üzere tüm şehirleri kapsayan,
Takım çalışmasına inanan,
Yaratıcılığa ve şirket içi eğitime önem veren,
Hedef bazında çalışan üretken kadroya sahip bir kuruluş olmak

Vizyonumuz

Çalıştığımız müşterilerimizin hedeflediği kitleye ulaşması için en iyi teknik desteği sunarak, sektörde aranan firmaların başında gelmek.

Değerlerimiz

 • Profesyonel kadro
 • Güncel teknoloji kullanımı
 • Yaratıcılık hedefli uygulama
 • Müşterilerimiz için etkili reklam olanakları
 • Sektörde öncü olmak
 • % 100 İnbox hedefiyle mail hizmeti