• Maillerinize Hükmedin
    Toplu mail kontrol paneli ile reklam ve kampanya mesajlarınızın kontrolünü ve yönetimini sağlarsınız. Mail Plus sayesinde yapacağınız pazarlama stratejilerinin kontrolü daima sizde olsun. Tek bir komutunuzla maillerinizi yönetin.
  • Spam Derdine Son
    Mail Plus tarafından özel olarak hazırladığımız spam testleri sayesinde doğru hedef kitleye direkt olarak ve daha kısa zamanda ileti yapmanızı yapabilirsiniz. Böylece geçersiz adreslere e posta göndermeyerek tam başarı sağlarsınız.
  • Anlık Raporlama
    Gönderiniz maillerinizle ilgili her türlü teknik bilgi ve web sayfanıza ait detaylı bir istatistiğin mail adresinize rapor olarak gönderilmesidir. Mail Plus’ın sunduğu bu hizmetle istediğiniz anda kampanyanızın veri bilgisine ulaşın.
Mail Plus Kalitesiyle Hazırlanan Mail Programları

Toplu mail gönderme alanında geliştirilen sistemlerin başında hazır e-mail programları gelmektedir. Temelde 3 farklı çeşitte satılan bu çalışmalar, şirketlere minimum zamanda maksimum fayda sağlamaya yönelik üretilmiştir. Günümüzde toplu mailing uygulamalarının olmazsa olmazlarından olan programlar mail toplama (cool spider), düzenleme  (cool formatter) ve gönderme (cool sender) şeklinde ayrılır. Ucuz ve etkili reklam kampanyası gerçekleştirmek için en avantajlı yöntemlerin başında gelen bu e posta programlarını Mail Plus kalitesiyle satın alabilirsiniz. Memnun kalmazsanız 3 ay içinde Mailplus olarak ücretsiz iade seçeneğimiz de mevcut. İşte üretip satışını gerçekleştirdiğimiz mail programları :

Mail Toplama Programı

Mail Toplama Programı Cool Spider, bir mail toplama programıdır. Size hedeflediğiniz sektör ve hedef kitle maillerini toplamanızda yardımcı olur. Program sayesinde mail toplama işlemini ister arama motorları aracılığı ile bir çok site üzerinden, isterseniz de sadece bir site üzerinden yapabilirsiniz.

Ulaşılmak istenen bölge ya da sektöre göre e posta adreslerini düzenli olarak toplama işlemini kısa sürede yapıp kendinize ait bir veri listesi oluşturabilirsiniz. Çok hızlı mail toplama işlemi yaparken yüksek adetli sayfa taramalarında oldukça etkilidir. Sayfada bulunan tüm bağlantıları tek tek kontrol etme ve çalışma esnasında toplanmış olan mailleri kaydetme özelliğine sahiptir.

Mail Düzenleme Programı

Mail Düzenleme ProgramıMail programları içerisinde cool formatter, mailleri eleme, filtreleme ve düzenleme görevi görür. Satın alınan mailler arasında güncelliğini yitirmiş ve aynı e postalar bu program tarafından ayırt edilir ve silinir. Çok detaylı bir içeriğe sahip ve Türkçe kullanımlı mail düzenleme programıyla binlerce adetlik mail listelerinizi düzenleyebilir, birleştirebilir, filtreleyebilir, temizleyebilir, silebilir ve kategoriler yaratarak bölebilirsiniz.

Bu teknoloji sayesinde toplu mail listesi üzerinde yapacağınız düzenlemelerle müşteri kitlenize göndereceğiniz e postalarda inbox yerine spama düşme riskini en aza indirmiş olursunuz. Cool formatter içinde 9 filtreleme ve bölme sekmesinin bulunduğu, posta listesindeki adreslerin geçerliliğini doğrulamak için olmazsa olmaz bir programdır.

Mail Gönderim Programı

Mail Gönderim Programı Toplu mail gönderme çeşitleri arasında yer alan ana gönderim programı Cool Sender’dır. Toplu mail atmanızın yanı sıra çalışandan ve zamandan tasarruf etmenizi sağlar. Resimli ve düz yazı şeklinde mail gönderimleri yapmanıza imkan veren Cool Sender, aynı zamanda reklam etkinliklerinizin de başarıya ulaşmasını sağlar. Sonuç olarak e-posta kampanyaları için müşterilerinize toplu mail ya da bülten göndermek için ideal bir sistemdir.

Bu sistemle mail gönderimlerini 2 şekilde yapabiliyorsunuz. Bunlar, DNS ve SMTP yapılarıdır. Sunucusuz ya da bir sunucuyla iletilerinizi yapabilirsiniz. DNS Modülü ile bir sunucu hizmeti almanıza gerek olmadan gönderim yapabilirsiniz. DNS ile sadece firma uzantılı mail adreslerine gönderme yapılabilir. SMTP modülüyle ise gönderilen e postalar direkt olarak değil, bir sunucu aracılığıyla hedef kitleye ulaşır. Mail Plus kalitesiyle satılmaktadır. Adres sayısında kısıtlama olmaması, mailinize resim, dosya ve tablo ekleyebilmeniz, e-broşür hazırlayabilme, zaman ayarlı gönderim, iletilerin kaydedilip tekrar kullanılabilmesi ve birden fazla gönderici e posta adresi eklenebilmesi, coll sender programının belli başlı avantajlarıdır.