• Maillerinize Hükmedin
    Toplu mail kontrol paneli ile reklam ve kampanya mesajlarınızın kontrolünü ve yönetimini sağlarsınız. Mail Plus sayesinde yapacağınız pazarlama stratejilerinin kontrolü daima sizde olsun. Tek bir komutunuzla maillerinizi yönetin.
  • Spam Derdine Son
    Mail Plus tarafından özel olarak hazırladığımız spam testleri sayesinde doğru hedef kitleye direkt olarak ve daha kısa zamanda ileti yapmanızı yapabilirsiniz. Böylece geçersiz adreslere e posta göndermeyerek tam başarı sağlarsınız.
  • Anlık Raporlama
    Gönderiniz maillerinizle ilgili her türlü teknik bilgi ve web sayfanıza ait detaylı bir istatistiğin mail adresinize rapor olarak gönderilmesidir. Mail Plus’ın sunduğu bu hizmetle istediğiniz anda kampanyanızın veri bilgisine ulaşın.
Yaratıcı ve Teknolojik Hizmetlerde Mail Plus Farkı

Kurumsal Mail ÇözümleriToplu mail gönderme ve farklı e posta uygulamaları sunan Mail Plus sizlere ayrıca kurumsal çözümler üretmektedir. Yaratıcılık hedefli ve müşteri için etkili reklam olanakları geliştirmeyle, değerlerimiz doğrultusunda ilerleyen firmamız, profesyonel ekibiyle birlikte teknolojik bir yapıya sahiptir. Toplu mailing alanında da yeni fikirler ve projeler geliştirmekteyiz.

Mail Programları, Mail Adres Listeleri, E-Mail Satışı, Gönderim Paketleri, Sosyal Medya Mailleri, Hedef Kitleye Uygun Mail Arama hizmetlerimizin yanı sıra yeni geliştirdiğimiz aşağıdaki 4 farklı programı da siz değerli müşterilerimizin kullanımına sunuyoruz.

E Posta İle Yarışma Düzenleyici : Özellikle medya sektöründe TV programlarının başında yarışmalar gelir. Yarışmaların interaktif olmasını sağlayacak bir sistem geliştirerek, kısa zamanlı ayarlamayla belirli özelliklere sahip kişilerin ekran başındaki yarışmaya dışarıdan ya da stüdyodaki tribünden katılacağı toplu entegreli mail katılımı gerçekleştiriyoruz.

Kurumsal E-MailKurum İçi Halkla İlişkilerde Duyuru : Şirketlerin isteğine göre onlardan aldığımız mail listelerine göre programlama yapıp, kullanıcı paneli açıp tek kişinin yöneteceği bir bildiri yazılımı geliştirdik. Aynı anda tüm şirketin görmesini sağlayacak motivasyonlara da yönelik bir sistem.

E-Posta Sistemiyle Süreli Sınav Otomasyonu : Eğitim Kurumları için yaptığımız bir uzaktan öğretim çalışmasıdır. Zaman ayarlı programlamayla aynı anda bir çok öğrencinin eğitim kurumunun verdiği şifreyle kendi kurum mailleri üzerinden soruları cevaplaması esasına dayanır.

Mahalli İdareler için Propaganda Yazılımı : Büyükşehir belediyeleri, il belediyeleri, ilçe belediyeleri, valilik, kaymakamlık, muhtarlık gibi yerel yönetimlerin yanı sıra siyasi partilerin ve temsilciliklerinin hitap ettiği halk ya da seçmen için kendilerini ifade etme şansı buldukları bir projedir. Duyuru, reklam ve propaganda amaçlı kullanılır.