• Maillerinize Hükmedin
    Toplu mail kontrol paneli ile reklam ve kampanya mesajlarınızın kontrolünü ve yönetimini sağlarsınız. Mail Plus sayesinde yapacağınız pazarlama stratejilerinin kontrolü daima sizde olsun. Tek bir komutunuzla maillerinizi yönetin.
  • Spam Derdine Son
    Mail Plus tarafından özel olarak hazırladığımız spam testleri sayesinde doğru hedef kitleye direkt olarak ve daha kısa zamanda ileti yapmanızı yapabilirsiniz. Böylece geçersiz adreslere e posta göndermeyerek tam başarı sağlarsınız.
  • Anlık Raporlama
    Gönderiniz maillerinizle ilgili her türlü teknik bilgi ve web sayfanıza ait detaylı bir istatistiğin mail adresinize rapor olarak gönderilmesidir. Mail Plus’ın sunduğu bu hizmetle istediğiniz anda kampanyanızın veri bilgisine ulaşın.
Özel Hazırlanmış Mail Adresleri, Mail Plus Güvencesiyle…

Mail Adresleriİnternet reklamcılığında önemli noktalardan birisi de toplu mail gönderme uygulamasıdır. Bunun için de elinizde sağlam e posta datalarınız olması gerekir. Mail Plus, bu dataları içeren, kategorilere ayrılmış toplu mail listelerini sizler için özel olarak hazırlamaktadır. Mailplus’ın hazırladığı toplu mail adresleriyle daha kolay ve daha ucuz şekilde firmanızı geniş kitlelere tanıtmış olursunuz. Hepsi güncel olan bu listeleri firmamız güvencesiyle satın alabilirsiniz. 6 farklı kategoride satış çıkan toplu mail adresleri şunlardır.

Kişiye Özel Mailler - Sektörel Firma Mailleri - Sunucu Mailleri - Şehir Mailleri - Türkiye Geneli Mail Adresleri - Yabancı Mailler

Kişiye Özel Mail Adresleri

İhtiyaç duyulan sektörlere ait mail adreslerinin kişi ya da firmaların isteğine göre şekillendirilmesi olarak da bu türü bir e posta hizmeti olarak gösterebiliriz. Hazır mail adresleri ve mail listeleri oluşturulurken hedef kitleniz olabilecek potansiyel müşterileri de hizmetin içinde görebilirsiniz. Mail Plus kalitesiyle satılmaktadır.

Tüm Sektörlere Göre Mailler

Sektörlere Göre Mail AdresleriToplu mail gönderme alanında en çok tercih edilen mail adres paketlerinin başında gelmektedir. Günümüzde mailing yoluyla tanıtım yapan yüzlerce firma bulunmaktadır. Bu firmaların en çok ihtiyaç duyduğu şeylerin başını da sektörel mail adresleri çeker. Kişisel değil de firmaların mail adresine ileti yapıldığından ötürü, müşterilere direkt olarak tanıtımınızı gerçekleştirirsiniz. Geliştirilen sistemlerle filtrelenip hazırlanan sektörel mailler, test edildikten sonra Mail Plus tarafından satışa sunulmaktadır.

Sunuculara Göre Mail Adresleri

Mail Plus olarak sattığımız onlarca ürün çeşidinden yalnızca biri olan sunucu mailleri, bir mail sağlayıcıya ait eposta adreslerinden oluşmaktadır. Bu paket de genel olarak ücretsiz mail sağlayıcılarının e-maillerinden oluşmaktadır. Toplu mail gönderme alanı içinde yer alan bu hizmette, gmail, mynet, msn, hotmail, yahoo gibi ücretsiz e-mail servis sağlayıcıların e postaları vardır.

Mail Plus’tan Her Şehre Özel Mailler

Yurt içinde il odaklı reklam planı yapıyorsanız, şehir mail adresleri tam sizin aradığınız özelliklere sahip bir listedir. Örneğin Çanakkale’de ikamet eden kişilerin ilgileneceği bir hizmetiniz ya da ürün satışınız varsa Çanakkale eposta adresleri listesini kullanarak sadece bu listeye toplu mail gönderme yapabilirsiniz. Her yıl güncellenen çeşitleri çıkan şehir mailleri paketindeki hazır mail listeleri, o ildeki kişilere ya da kurumlara ait e postaları içerir.

Mailplus’tan Tüm Türkiye’yi Kapsayan Mail Adresleri

Sık kullanılan hazır mail listelerinin başında gelen Türkiye geneli mail adresleri, ülke çapında pazarlama ve reklam yapmak isteyen firmaların kullandığı, büyük ölçüde garantili e posta adreslerine ait listeleri içinde barındırır. Alfabetik sıraya göre A’dan Z’ye sıralanmış, şehirlere göre kategorize edilmiş Türkiye geneli mail adresleriyle yüz binlerce kişiye toplu gönderim yapabilirsiniz. Böylece hizmet ya da ürün satışınızdan tüm Türkiye’yi, en ucuz reklam yoluyla haberdar etmiş olacaksınız.. Mail Plus olarak bu hazır e posta hizmetini müşterilerimize sunmaktayız.

İhracat Yapan Firmalara Özel Mailler

İhracat Yapan Firmalara Göre Mail AdresleriUluslararası çalışan firmaların yurt dışı pazarlama yöntemleri son derece hayatidir. İthalat departmanları için yeni kaynak bulma adına yabancı mail adresleriyle marketing yöntemi sıkça kullanılan bir sistemdir. Gelişen sektörde bunu hazır olarak firmalar bulunmaktadır.

Bu firmaların başında da toplu mail gönderme hizmet veren Mail Plus yer alıyor. Dünya genelinde onlarca ülkeden, milyonlarca kişinin e posta adreslerinin bulunduğu mail listeleri, uluslararası şirketler tarafından oldukça rağbet görmektedir.