• Maillerinize Hükmedin
    Toplu mail kontrol paneli ile reklam ve kampanya mesajlarınızın kontrolünü ve yönetimini sağlarsınız. Mail Plus sayesinde yapacağınız pazarlama stratejilerinin kontrolü daima sizde olsun. Tek bir komutunuzla maillerinizi yönetin.
  • Spam Derdine Son
    Mail Plus tarafından özel olarak hazırladığımız spam testleri sayesinde doğru hedef kitleye direkt olarak ve daha kısa zamanda ileti yapmanızı yapabilirsiniz. Böylece geçersiz adreslere e posta göndermeyerek tam başarı sağlarsınız.
  • Anlık Raporlama
    Gönderiniz maillerinizle ilgili her türlü teknik bilgi ve web sayfanıza ait detaylı bir istatistiğin mail adresinize rapor olarak gönderilmesidir. Mail Plus’ın sunduğu bu hizmetle istediğiniz anda kampanyanızın veri bilgisine ulaşın.
Mail Plus Sosyal Medya İle Marketingi Birleştiriyor

Sosyal Medya MailleriGünümüz internet platformunda çığır açan sosyal medya, beraberinde yeni pazarlama yöntemlerini de açığa çıkarmıştır. Bunlardan birisi de sosyal medya mailleridir. Toplu mail gönderme uygulamalarında yeni yeni kullanılan bu marketing yöntemiyle, Mail Plus sosyal medya kullanıcılarına facebook, Twitter gibi sitelerden ulaşıp, reklam verenlerin çok değerli bir sosyal medya mail listesi oluşturuyor.

www.mailplus.com.tr olarak sosyal medya mail fiyatlarımız, tümü ülkemiz kullanıcıları belirlenerek toplanmış özel bir mail datadan oluştuğu için değişkendir. Bu mail bankası içerisinde bütünü sosyal medya kullanıcılarından oluşan e posta adresleri bulunmaktadır. Mailplus tarafından yapılan toplu mailing hizmetinde, hızlı ve etkili, güncel kullanım uygulamasıyla direkt kişiye reklamınızı ulaştırın.