• Maillerinize Hükmedin
  Toplu mail kontrol paneli ile reklam ve kampanya mesajlarınızın kontrolünü ve yönetimini sağlarsınız. Mail Plus sayesinde yapacağınız pazarlama stratejilerinin kontrolü daima sizde olsun. Tek bir komutunuzla maillerinizi yönetin.
 • Spam Derdine Son
  Mail Plus tarafından özel olarak hazırladığımız spam testleri sayesinde doğru hedef kitleye direkt olarak ve daha kısa zamanda ileti yapmanızı yapabilirsiniz. Böylece geçersiz adreslere e posta göndermeyerek tam başarı sağlarsınız.
 • Anlık Raporlama
  Gönderiniz maillerinizle ilgili her türlü teknik bilgi ve web sayfanıza ait detaylı bir istatistiğin mail adresinize rapor olarak gönderilmesidir. Mail Plus’ın sunduğu bu hizmetle istediğiniz anda kampanyanızın veri bilgisine ulaşın.
Etkili Reklamınızı Doğru Hedefe Biz Gönderelim

Mail Plus Biz GönderelimMail Plus, oluşturduğu toplu mail gönderme platformunda müşteriye yönelik hazır çözümler sunmaktadır. Firmalardan aldığımız briefler çerçevesinde müşterinin beklentisine uygun olarak önce hedef kitle tespiti yapıyoruz. Belirlemeden sonra reklamın ulaşacağı kitleye hitap eden e posta listeleri hazırlıyoruz.

Daha sonra uzman editör ve tasarımcı kadromuzla ileti içeriğini oluşturup, kendi ürettiğimiz mail gönderme programlarıyla istediğiniz kişilere e maillerinizi biz gönderiyoruz. Böylece mailplus markasıyla tanıtımınızı temiz bir yolla spam tehlikesi yaşamadan en kısa sürede yapmış oluyorsunuz. Bu yolu izlerken yaptığımız aşamalar:

 1. Hedef kitle belirlenmesi
 2. Temiz data seçimi
 3. Hazır içerik oluşturma
 4. Sistem testi
 5. Verilerin filtrelenmesi
 6. İnbox hedefi için çalışma