• Maillerinize Hükmedin
    Toplu mail kontrol paneli ile reklam ve kampanya mesajlarınızın kontrolünü ve yönetimini sağlarsınız. Mail Plus sayesinde yapacağınız pazarlama stratejilerinin kontrolü daima sizde olsun. Tek bir komutunuzla maillerinizi yönetin.
  • Spam Derdine Son
    Mail Plus tarafından özel olarak hazırladığımız spam testleri sayesinde doğru hedef kitleye direkt olarak ve daha kısa zamanda ileti yapmanızı yapabilirsiniz. Böylece geçersiz adreslere e posta göndermeyerek tam başarı sağlarsınız.
  • Anlık Raporlama
    Gönderiniz maillerinizle ilgili her türlü teknik bilgi ve web sayfanıza ait detaylı bir istatistiğin mail adresinize rapor olarak gönderilmesidir. Mail Plus’ın sunduğu bu hizmetle istediğiniz anda kampanyanızın veri bilgisine ulaşın.

Mail Plus Tanıtsın, Firmanız Kazansın

Mail Plus
İçinde bulunduğumuz teknoloji çağında yeni gelişen marketing yöntemlerinden birisi de toplu mail gönderme sistemidir. En az maliyetle şirketler kendilerini geniş kitlelere duyurmak için bu yolu kullanmaktadır.

Toplu mail, bir firmanın ürettiği ürünü, hizmeti ya da kendisini, e posta yoluyla, ucuz ve kolay yoldan milyonlarca kişiye tek bir anda toplu gönderimle tanıtmasıdır.
Toplu Mail Sektöründe İş Birliği Yaptığımız Markalar

www.mailplus.com.tr olarak, toplu mail firmaları arasında tercih edilen markaların başında gelmemizin gururunu yaşıyoruz. Bu konuma gelirken başarımızı iş ortaklarımızla paylaşıyoruz. Profesyonel kadro ve ekip çalışmasına dayalı değerlerimiz ışığında iş paydaşlarımızla birlikte çalışıp, ortak çözümleri üretip toplu mail gönderme alanındaki hizmetlerimizi müşterilerimize Mailplus markasıyla sunuyoruz.

Toplu mailing alanında geliştirdiğimiz farklı teknolojilerle pazara açılmamızda güç birliği yaptığımız iş ortaklarımızla beraber günden güne büyümekteyiz. Bu bakımdan sektörün en iyileriyle çalışıyoruz. Projelerimiz, müşteri beklentisine dayalı olarak detaylandırılıp, test edildikten sonra satışa çıkmaktadır. E posta hizmetlerinde toplu mail firmaları arasında firmalara maliyet avantajını da sağlamaktayız.

Webhome Tasarım Plus Seo Destek Mail Plus
Reklam Plus Reklam İnternet