• Maillerinize Hükmedin
    Toplu mail kontrol paneli ile reklam ve kampanya mesajlarınızın kontrolünü ve yönetimini sağlarsınız. Mail Plus sayesinde yapacağınız pazarlama stratejilerinin kontrolü daima sizde olsun. Tek bir komutunuzla maillerinizi yönetin.
  • Spam Derdine Son
    Mail Plus tarafından özel olarak hazırladığımız spam testleri sayesinde doğru hedef kitleye direkt olarak ve daha kısa zamanda ileti yapmanızı yapabilirsiniz. Böylece geçersiz adreslere e posta göndermeyerek tam başarı sağlarsınız.
  • Anlık Raporlama
    Gönderiniz maillerinizle ilgili her türlü teknik bilgi ve web sayfanıza ait detaylı bir istatistiğin mail adresinize rapor olarak gönderilmesidir. Mail Plus’ın sunduğu bu hizmetle istediğiniz anda kampanyanızın veri bilgisine ulaşın.

Mail Plus Tanıtsın, Firmanız Kazansın

Mail Plus
İçinde bulunduğumuz teknoloji çağında yeni gelişen marketing yöntemlerinden birisi de toplu mail gönderme sistemidir. En az maliyetle şirketler kendilerini geniş kitlelere duyurmak için bu yolu kullanmaktadır.

Toplu mail, bir firmanın ürettiği ürünü, hizmeti ya da kendisini, e posta yoluyla, ucuz ve kolay yoldan milyonlarca kişiye tek bir anda toplu gönderimle tanıtmasıdır.
Mail Plus’ta Şirketlere Özel Fiyatlı Kampanyalar

Toplu mail gönderme sektöründe Mail Plus olarak e posta fiyatlarımız ile toplu mail programlarımız ve paketlerimizin satışında yapmış olduğumuz kampanyalarla, şirketlere avantajlar sağlayarak bir adım öne çıkıyoruz. Çok çeşitli paketlerimizle sektörde bütün ihtiyaçlara cevap veren teknolojimiz sayesinde uygun toplu mail fırsatlarını siz değerli müşterilerimize seçenekler halinde sunuyoruz.

Mailplus Kampanyasıyla Reklamınızı Doğrudan Yapın

Mail Plus olarak toplu mailing alanındaki çalışmalarımız sayesinde, yeni ürünler üretmemizin yanında, geliştirerek sunduğumuz ve yüzde yüze yakın bir performansla inbox kutusunu hedefliyoruz. Bu doğrultuda toplu mail gönderim seçeneklerimizi kullanmanız, reklamınızı sorunsuz ve en verimli şekilde gerçekleştirmenizi sağlar. Bunun için reklam kampanyalarınızda kullanmak üzere mailplus size avantajlı bir seçenek hazırladı :

“Bizden Cool Sender Mail Gönderim Paketi  alan her firmaya 2.000 adet e-mail kullanımı bedava.”

1’e 2 Veriyoruz. 1 Milyon Mail Alın, Yanında 2 E Posta Paketi Kazanın

İşte Mail Plus’ın müşterine kazandırdığı bir seçenek daha. Kaçırılmaması gereken bir fırsat olan 1’e 2 kampanyasında, firmamızdan 1 Milyon kredili e-mail alan herkese ücretsiz Türkiye Geneli Mail listesinin yanında anlık raporlamalı ve spam testli 250 bin mail adetli hazır mail paketini % 50 indirimle veriyoruz.

Daha bir çok e posta gönderim seçeneğini kapsayan kampanyalarımız yıl boyu süreceği için, Mail Plus olarak bizi takip etmeye devam edin. Mail Plus tanıtsın, firmanız kazansın.