• Maillerinize Hükmedin
    Toplu mail kontrol paneli ile reklam ve kampanya mesajlarınızın kontrolünü ve yönetimini sağlarsınız. Mail Plus sayesinde yapacağınız pazarlama stratejilerinin kontrolü daima sizde olsun. Tek bir komutunuzla maillerinizi yönetin.
  • Spam Derdine Son
    Mail Plus tarafından özel olarak hazırladığımız spam testleri sayesinde doğru hedef kitleye direkt olarak ve daha kısa zamanda ileti yapmanızı yapabilirsiniz. Böylece geçersiz adreslere e posta göndermeyerek tam başarı sağlarsınız.
  • Anlık Raporlama
    Gönderiniz maillerinizle ilgili her türlü teknik bilgi ve web sayfanıza ait detaylı bir istatistiğin mail adresinize rapor olarak gönderilmesidir. Mail Plus’ın sunduğu bu hizmetle istediğiniz anda kampanyanızın veri bilgisine ulaşın.

Mail Plus Tanıtsın, Firmanız Kazansın

Mail Plus
İçinde bulunduğumuz teknoloji çağında yeni gelişen marketing yöntemlerinden birisi de toplu mail gönderme sistemidir. En az maliyetle şirketler kendilerini geniş kitlelere duyurmak için bu yolu kullanmaktadır.

Toplu mail, bir firmanın ürettiği ürünü, hizmeti ya da kendisini, e posta yoluyla, ucuz ve kolay yoldan milyonlarca kişiye tek bir anda toplu gönderimle tanıtmasıdır.
Referanslar

Toplu mail gönderme sitesi olarak, toplu mail gönderimi ve diğer mail programları ile hazır e-posta adres hizmetleri vererek, Mail Plus adı altında başarılı çalışmalarımız sayesinde satış ve tanıtımlarında kazanç sağlayan müşterilerimizi aşağıda görebilirsiniz. 

Broşür Tasarım Doğalgaz Mutfak E-Katalog Patent Home
Seo Destek Seren Servis Tasarım Plus Tescil Plus
Web Tasarım Plus Webhome The Prince Hotel Servis Home
Proses TİM İstek Patent İklim Plus El Tango Clasico
Deneyim Danışmanlık Çiğköfteci Hasan Aybak Asilsera 5A Isıtma Soğutma