• Maillerinize Hükmedin
    Toplu mail kontrol paneli ile reklam ve kampanya mesajlarınızın kontrolünü ve yönetimini sağlarsınız. Mail Plus sayesinde yapacağınız pazarlama stratejilerinin kontrolü daima sizde olsun. Tek bir komutunuzla maillerinizi yönetin.
  • Spam Derdine Son
    Mail Plus tarafından özel olarak hazırladığımız spam testleri sayesinde doğru hedef kitleye direkt olarak ve daha kısa zamanda ileti yapmanızı yapabilirsiniz. Böylece geçersiz adreslere e posta göndermeyerek tam başarı sağlarsınız.
  • Anlık Raporlama
    Gönderiniz maillerinizle ilgili her türlü teknik bilgi ve web sayfanıza ait detaylı bir istatistiğin mail adresinize rapor olarak gönderilmesidir. Mail Plus’ın sunduğu bu hizmetle istediğiniz anda kampanyanızın veri bilgisine ulaşın.

Mail Plusİçinde bulunduğumuz teknoloji çağında yeni gelişen marketing yöntemlerinden birisi de toplu mail gönderme sistemidir. En az maliyetle şirketler kendilerini geniş kitlelere duyurmak için bu yolu kullanmaktadır. Toplu mail, bir firmanın ürettiği ürünü, hizmeti ya da kendisini, e posta yoluyla, ucuz ve kolay yoldan milyonlarca kişiye tek bir anda toplu gönderimle tanıtmasıdır.

Böylece reklam bütçelerinizin altında bir maliyetle toplu mail gönderme programı kullanarak daha fazla kişiyi firmanızdan haberdar edersiniz. Mail Plus olarak biz de bu teknolojiyi ülkemizde en yaygın şekilde üretip satışını yapan firmaların önünde yer alıyoruz. Çünkü önemli olan reklamınızı yaparken mailinizin çok kişiye gitmesi değil, onunla ilgilenecek kişilere ulaşmasıdır.

E-Mail Marketing Nasıl Yapılıyor?

E-Marketing Düzenli bir sistem içerisinde e-mail toplama işi yapan şirketler, yurt içi ve yurt dışı e posta adreslerinin belirlenmesinden sonra kategorize işlemi yaparlar. Bu işi profesyonel kadrosuyla gerçekleştiren Mail Plus, ayrıştırdığı adresleri liste ve paket haline getirerek siz değerli kullanıcılarımızın hizmetine sunar. Müşterilerimiz, hazırladığımız bu paketler ve programlar sayesinde e-marketing yaparak kampanyalarını hedef kitlelerine duyururlar.

Geniş kitlelere ulaşmanın en ucuz ve en kolay yolu olan toplu mail gönderiminin kullanım alanı çok geniştir. Aklınıza gelebilecek her sektörde, bankacılık, sağlık hizmetleri, gayrimenkul pazarlama, spor, yeme içme alanında, büyük süpermarketlerden küçük mağazalara, alış veriş merkezlerinden küçük dükkanlara kadar her yerde toplu mailing sistemi uygulanmaktadır. Reklam harici alanlarda da, örneğin devlet daireleri, resmi kurumlar, şirket içi haberleşme gibi kuruluşlar da toplu mail atarak kolay ve herkese ulaşan bir iletişim sağlayabiliyorlar. Mailplus da bu sistemin en teknolojik uygulayıcılarının başında gelmektedir.

Türkiye’nin Toplu Mail Gönderme Merkezi

Toplu Mail Gönderme Toplu mail gönderme sistemini başarıyla ve doğru yöntemlerle uygulayan firmamız, sattığı paket programlarla müşterilerinin ihtiyaçlarını tam olarak karşılamaktadır. Mail Plus olarak sunduğumuz mailing hizmetiyle kaç kişi e-postanızı açmış ya da web siteniz varsa duyurunuzdaki linklere tıklamış gibi bilgilere ulaşabilirsiniz. Amacımı belirli zaman aralıklarıyla reklam, kampanya, duyuru, e-bülten gibi gönderilerin hedef kitleye kolayca ulaşmasını sağlamak.

Reklam, kampanya, duyuru, e-bülten gibi gönderilerin tek bir tuşla iletilmesini toplu mail gönderme programlarının sayısız avantajlarındandır. Hedef kitleyi tanıyıp onlara bireysel şekilde ulaşmamıza yardımcı olması, ölçülebilir olup raporlama imkanı vermesi ve milyonlarca insana aynı anda hitap edebilmesi, Mail Plus’ın da verdiği bu eşsiz hizmeti ayrıcalıklı kılan en önemli özelliklerdendir.