• Maillerinize Hükmedin
    Toplu mail kontrol paneli ile reklam ve kampanya mesajlarınızın kontrolünü ve yönetimini sağlarsınız. Mail Plus sayesinde yapacağınız pazarlama stratejilerinin kontrolü daima sizde olsun. Tek bir komutunuzla maillerinizi yönetin.
  • Spam Derdine Son
    Mail Plus tarafından özel olarak hazırladığımız spam testleri sayesinde doğru hedef kitleye direkt olarak ve daha kısa zamanda ileti yapmanızı yapabilirsiniz. Böylece geçersiz adreslere e posta göndermeyerek tam başarı sağlarsınız.
  • Anlık Raporlama
    Gönderiniz maillerinizle ilgili her türlü teknik bilgi ve web sayfanıza ait detaylı bir istatistiğin mail adresinize rapor olarak gönderilmesidir. Mail Plus’ın sunduğu bu hizmetle istediğiniz anda kampanyanızın veri bilgisine ulaşın.
tescil Plus
Tescil Plus

Türkiye’de yeni gelişmekte olan marka tescil – patent sektöründe kalitemizi daha çok kişiye göstermek adına toplu mail hizmeti almaya karar verdik. Araştırma yaptığımızda, gerek teknik destek gerekse de hizmet çeşitliliği bakımından Mail Plus’ta karar kıldık. Satın aldığımız program sayesinde Türkiye’nin dört bir yanından geri dönüşler almaya başladık. Toplu mailing yoluyla müşteri portföyümüzü de genişletmiş olduk.